1000 нових експортерів залучить через торгові платформи E-Export Intensive

Уряд планує залучити до українського експорту через торгові онлайн-платформи близько 1000 потенційних продавців. Для цього запускають програму підтримки E-Export Intensive, розраховану на два місяці.

Програма розрахована як на підприємців, які через війну вимушені перезапускати свій бізнес, так і на переселенців та ветеранів, які раніше не вели бізнес, але хотіли б розпочати власну справу, повідомили у пресслужбі Міністерства економіки України.

E-Export Intensive покликана насамперед відкрити всі можливості та перспективи для внутрішньо переміщених осіб, ветеранів війни, підприємців-початківців, які хочуть розпочати власну справу та в найкоротші строки відкрити магазин, здійснити перші продажі на таких платформах як eBay, Etsy, Amazon, Shopify.

Читайте також:

18 травня 2023 року програма стартує з окремого семінару, під час якого можна буде дізнатися:

    Де і як шукати підтримку для розвитку власного проєкту? Які грантові програми зараз доступні для українців? Як влаштована інтернет-торгівля в цілому? Чому не варто її боятися?Як визначити перспективність платформи та ринку або де знайти товар, якщо ви не виробник?Як працює операційна модель? Доставка та прийом оплати.

18 травня Мінекономіки та USAID також презентують такі грантові можливості:

    гранти для ветеранів та другого з подружжя на розвиток або створення власного бізнесу – від 250 тис грн до 1 млн грн.грантові можливості для малих та середніх підприємств: гранти для підтримки відновлення та безперервності бізнесу, гранти для жіночих та сімейних підприємств.

Зареєструватися на семінар 18 травня можна за посиланням.

Протягом червня та липня також відбудеться серія практичних вебінарів, під час яких можна буде ознайомитися з усіма аспектами роботи в сегменті e-commerce та, зокрема, експорту. На вебінарах також вчитимуть як на практиці збільшити продажі через ефективні промо активності.

Долучитися до семінарів можна онлайн, попередньо зареєструвавшись за посиланням. Участь безоплатна.

Запускають E-Export Intensive на базі проекту Укрпошти Export school. Програма пройде за підтримки Міністерства економіки України, Міністерства цифрової трансформації, Програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України», проекту «Дія. Бізнес», Офісу з розвитку підприємництва та експорту, компаній Рayoneer та Disqover Agency.

Контекст. Лише у січні 2023 експорт товарів з України впав майже вдвічі. Водночас у березні Україна експортувала більше зерна. Утім, по цій статті експорту вдарила заборона на імпорт агротоварів з України до 5 країн ЄС. Між тим, напередодні Україна суттєво збільшила можливості експорту електроенергії.

Рейтинг товарів, які Україна експортує під час війни.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: