Агентство реконструкції Японії допоможе відновлювати українські міста, – меморандум

 

Агентство реконструкції Японії надасть консультаційну та технічну підтримку Україні в питанні відновлення постраждалих громад та територій.

Відповідний Меморандум про співпрацю та просування стійкого відновлення міст підписали віцепрем’єр-міністр — міністр розвитку громад, територій та інфраструктури України Олександр Кубраков та міністр з відновлення Японії Хіромічі Ватанабе, повдідомляє пресслужба українського міністерства.

«Успішний досвід наших японських колег дозволить уникнути багатьох помилок у плануванні та реалізації проєктів відновлення, а отже ми зможемо зекономити час і робити все набагато швидше і ефективніше», — прокоментував підписання документа Кубраков.

Агентство реконструкції, створене в лютому 2012 року, є головним органом уряду Японії, відповідальним за процес відновлення після Великого східнояпонського землетрусу 11 березня 2011 року. Він спричинив потрійну катастрофу — землетрус, цунамі та ядерну аварію на АЕС у Фукусімі.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: