Армія РФ продовжує наземні атаки в районі Кремінної – ISW

Російські сили «поступово просуваються» на північний захід від Кремінної, що на Луганщині, заявив американський Інститут дослідження війни у звіті від 28 квітня.

Такого висновку дослідники дійшли на основі опрацьованих відео зі встановленою геолокацією.

«Геолокаційні кадри, оприлюднені 28 квітня, показують, що російські сили просунулися в районі у близько 10 кілометрах на північний захід від Кремінної», – йдеться в звіті.

Читайте також: Нова загроза. Під Кремінною розгорнулись важкі бої – Росія готує прорив?

При цьому ISW посилається на зведення Генерального штабу ЗСУ, за якими російські війська здійснили безуспішну спробу наступати поблизу Діброви, що в 5 кілометрах на південний захід від Кремінної, а також біля Серебрянського та Білогорівки, у 10 кілометрах на південь від міста.

Росія окупувала Кремінну в квітні 2022-го. Після осіннього контрнаступу ЗСУ агресор використовує місто як плацдарм для спроб просунутись на південь – у лісах довкола міста постійно тривають бої.

22 квітня Генштаб повідомляв, що в районах Зеленої Долини та Кремінної російська армія закріплюється на зайнятих позиціях і готується до наступальних дій.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: