Армія РФ сиплеться на Бахмуті?

    ЗСУ просуваються по флангах навколо міста Бахмут, кажуть українські бійці. За їхніми словами, так українська армія покращує своє тактичне положення. Радіо Свобода отримало змогу потрапити на відбиті у російської армії позиції. Кореспондент Мар’ян Кушнір показує нічну зйомку.

Про це дивіться у програмі «Свобода Live» о 19:00 на @Радіо Свобода:

    А в ЗСУ показали, як бійці 128-ї окремої гірсько-штурмової бригади визволили від російських окупантів П’ятихатки у Запорізькій області. Російська армія тим часом перекидає сили зі східного берега Дніпра. Хоче посилити себе на запорізькому та бахмутському напрямках, повідомляє британська розвідка.
    Держсекретар США Блінкен приїхав у Китай. Після переговорів із лідером Китаю заявив, що той знову пообіцяв не надавати летальну зброю Росії.
    Тим часом у Швеції припускають, що Росія може напасти й на цю країну. Включення кореспондентки Радіо Свобода зі Швеції з реакцією на нові дані. Докладніше – у «Свобода Live».

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: