Арселор закупив газу більш ніж на півроку

«АрселорМіттал Кривий Ріг» закупив у «Нафтогаз Трейдингу» 200 млн куб. м природного газу. Цей обсяг покриває орієнтовно більше половини річної потреби підприємства у блакитному паливі.

Угода на закупівлю газу між одним із найбільших виробників сталевого прокату в Україні — підприємством «АрселорМіттал Кривий Ріг» та ГК «Нафтогаз Трейдинг» була підписана 28 квітня, йдеться у пресрелізі АМКР, який є у розпорядженні .

Надійне постачання газу дасть можливість «АрселорМіттал Кривий Ріг» збільшити рівень виробництва, що скоротилося внаслідок повномасштабного вторгнення росії в Україну.

Читайте також:

«Ця угода — це дуже важливий крок для Групи Нафтогаз. Передусім ми таким чином підтримуємо українську промисловість, адже гарантоване постачання газу сьогодні — важливий фактор для забезпечення сталості виробництва», — зазначив очільник Групи Нафтогаз Олексій Чернишов.

Покупець у свою чергу назвав угоду рішенням про стратегічну колаборацію, яка є однією з ключових передумов безперебійного виробництва.

«АрселорМіттал Кривий Ріг» використовує природний газ практично в усіх своїх виробничих процесах», — відзначив Мауро Лонгобардо, генеральний директор «АрселорМіттал Кривий Ріг».

Довідка: Група Нафтогаз здійснює повний цикл операцій з розвідки та розробки родовищ, експлуатаційного та розвідувального буріння, транспортування та зберігання нафти і газу, постачання природного і скрапленого газу споживачам. Група є першим в Україні видобувником вуглеводнів, національним контрагентом з їх імпорту та транзиту.

«АрселорМіттал Кривий Ріг» працює у складі міжнародної компанії АрселорМіттал – світового лідера у виробництві сталі, найбільшого іноземного інвестора в Україні. Підприємство має повний металургійний цикл. До виробництва залучено близько 26 000 людей.

Контекст. Концерн «АрселорМіттал Кривий Ріг» в останньому кварталі 2022 року зазнав більше $1 млрд збитків.

Збитки «Нафтогазу» у 2022 році сягнули 40 млрд грн. Попри це, група планує збільшення видобутку.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: