Експортно-кредитне агентство отримає державні гарантії — Шмигаль

 

Кабінет Міністрів України надав державні гарантії Експортно-кредитному агентству, повідомив прем’єр-міністр Денис Шмигаль.

«Ми активізуємо роботу Експортно-кредитного агентства. Хочемо, щоб якомога більше українських бізнесів експортували свою продукцію за кордон. Ба більше, ми бачимо, що запит від бізнесу є, але багатьом підприємствам не вистачає ресурсів і потрібна державна підтримка», — сказав Шмигаль на засіданні уряду у вівторок.

З огляду на це, за його словами, уряд ухвалив постанову, яка має посилити Експортно-кредитне агентство.

«Тепер агентство отримає державні гарантії, щоб активніше підтримувати українських експортерів. Це підвищить конкурентоспроможність українських товарів і послуг та сприятиме швидшому відновленню нашої економіки», — додав Шмигаль.

Як повідомив представник Кабміну у Верховній Раді Тарас Мельничук у телеграмі, затверджено порядок надання державних гарантій для забезпечення виконання боргових зобов’язань приватного акціонерного товариства «Експортно-кредитне агентство», а саме — надання державних гарантій за борговими зобов’язаннями товариства (зобов’язання позичальника перед кредитором за кредитом (позикою), яке виникло в результаті розміщення (емісії) боргових цінних паперів або укладення кредитних договорів).

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: