ФДМУ втретє спробує продати легендарний «Електронмаш»

Найпотужніше підприємство із виготовлення електронно-обчислювальних машин в СРСР втретє виставлять на приватизацію. Київський завод «Електронмаш» – це 37 обʼєктів нерухомості на Кільцевій дорозі столиці. Серед цих об’єктів – цехи, адмінбудівлі, склади й 16-поверховий офісний центр.

Аукціон проведе Фонд державного майна 29 травня 2023 року. Стартова ціна лоту становить 61,3 мільйона гривень. Переможцю, крім майна підприємства, дістануться і його борги на суму 34 мільйони гривень

Попередні два аукціони з продажу «Електронмашу» – у листопаді 2021 і січні 2022 року – могли принести в бюджет 970 мільйонів і 430 мільйони гривень відповідно. Утім, інвестори не завершили покупку вчасно, нагадують у ФДМУ. Якщо у першому аукціоні взяли участь 22 компанії, то вдруге бажаючих придбати лот було усього 5.

Читайте також:

Довідка. «Електронмаш» створили в 1965 році в Києв. Свого піку розвитку він досяг у 1980-х завдяки виготовленню електронно-обчислювальних машин.

Після переходу до ринкової економіки завод не зміг пристосуватися до конкуренції та повільно перетворювався на руїни.

Вигідна локація підприємства та значна площа роблять «Електронмаш» одним із найпривабливіших активів малої приватизації, вважають у ФДМУ.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: