ФГВФО продасть активи фармкорпорації Артеріум

19 травня 2023 року у системі Prozorro.Продажі відбудеться аукціон з продажу кредитів АТ «БАНК «ФІНАНСИ ТА КРЕДИТ», що частково перебувають у заставі НБУ. Активи фармкорпорації «Артеріум» на продаж виставляються повторно.

Одним лотом на торги виставлено права вимоги за 10 кредитними договорами, що укладені з суб’єктами господарювання. Компанії-позичальники не перебувають у процесі припинення і ведуть діяльність у сфері виробництва фармацевтичних препаратів та матеріалів. Загальна заборгованість за договорами сягає 2,1 млрд грн. При цьому у заставу банку оформлено, зокрема, єдиний майновий комплекс у Львові, площею 36,8 тис. м2, та об’єкти нерухомості у Києві на вул. Саксаганського загальною площею близько 3 тис. м2, та на Берестейському проспекті, загальною площею 1,7 тис. м2. Також у забезпечення виконання зобов’язань за договорами передано прості іменні акції, майнові права на отримання товару, земельні ділянки (загальна площа — 23,7 га) у Київській області.

Початкова ціна лоту – 2,1 млрд грн.

Торги пройдуть за голландською моделлю аукціону у системі Prozorro.Продажі. Участь у торгах можуть взяти юридичні та фізичні особи, окрім позичальників і поручителів за кредитами. Також покупцем не може бути рф та пов’язані із державою-агресором особи.

Детальна інформація про активи (публічні паспорти) – за посиланням.

Умови участі у торгах – тут.

Крім цього, докладна інформація про активи у складі пулів представлена у кімнаті даних у приміщенні банку та у віртуальній кімнаті даних, алгоритм доступу до неї – за посиланням.

ФГВФО звертає увагу на те, що на продаж виставлено право вимоги за кредитом, а не заставне майно. Тому переможець аукціону отримає право вимагати від боржника повернення коштів, зокрема шляхом звернення стягнення на заставне майно, у тому числі у судовому порядку.

Кошти, отримані від продажу активів банків, що ліквідуються, ФГВФО спрямовує на розрахунки з їх кредиторами.

Контекст:

    «Артеріум» — фармкорпорація створена у 2005 році українськими фармацевтичними підприємствами «Київмедпрепарат» і «Галичфарм». Штаб-квартира у Києві на вулиці Саксаганського 139. За підсумками 2013 року корпорація увійшла в п’ятірку маркетуючих організацій за обсягом госпітальних закупівель лікарських засобів у грошовому виразі, а також в десятку лідерів аптечних продажів. Одним з ключових власників корпорації є контрольована Костянтином Жеваго фінансова група «Фінанси та Кредит».«Київмедпрепарат» – одне з найбільших і найдосвідченіших підприємств вітчизняної хіміко-фармацевтичної промисловості. Його створення припало на середину XIX сторіччя: підприємство виготовляє лікарські засоби з 1847 року. Сьогодні «Київмедпрепарат» – національний лідер з виробництва антибактеріальних препаратів. З урахуванням форм дозування виробничий портфель заводу складає близько 170 генеричних та оригінальних лікарських засобів, з них 32 найменування антибіотиків, серед яких як традиційні, так і антибіотики нового покоління. З 2006 року підприємство виробляє також і ветеринарні препарати«Галичфарм» — лідер у сфері виробництва готових лікарських засобів, фіто-хімічних субстанцій на основі екстракції рослинної лікарської сировини. Підприємство випускає лікарські засоби з 1911 року. Сьогодні асортимент виробництва налічує близько 87 (з урахуванням форм дозування) генеричних та оригінальних лікарських засобів в таких формах випуску як: ін’єкції в ампулах, таблетки, розчини, екстракти, сиропи та краплі.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: