Голова «Нафтогазу» запропонував учасникам ринку ЄС зберігати газ в українських сховищах 

Голова Групи «Нафтогаз» Олексій Чернишов запропонував учасникам європейського газового ринку користуватися українськими підземними газосховищами – про це повідомила пресслужба групи 25 квітня.

За повідомленням, про це Чернишов заявив у виступі перед керівною радою Енергетичної платформи Євросоюзу.

«Оператор ПСГ – АТ «Укртрансгаз» – успішно пройшов сертифікацію та підтвердив своє право здійснювати діяльність зі зберігання газу відповідно до оновлених правил в Євросоюзі та Енергетичному Співтоваристві. Нафтогаз здатний зробити Україну «павербанком» об’єднаної Європи та сподівається на плідну співпрацю», – йдеться у виступі Чернишова.

Читайте також: «Нафтогаз» провів переговори з провідними компаніями США щодо енергетичних проєктів в Україні – FT

Як повідомляє «Нафтогаз України» 25 квітня, компанія зареєструвалася на платформі спільних закупівель газу Aggregate EU. Доступ до цієї платформи дозволяє іншим її учасникам зберігати газ в українських підземних сховищах.

«Трейдери, які працюють в межах платформи, теж зможуть закачувати газ в українські підземки та зберігати його до приходу нових учасників», – заявляє група.

Президент України Володимир Зеленський у серпні минулого року закликав Євросоюз зберігати газ в українських сховищах, загальна місткість яких перевищує 30 мільярдів кубометрів газу.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: