Група Ferrexpo змінила керівництво

Головний виконавчий директор (CEO) Ferrexpo plc Дмим Нортон залишив свою посаду. Замість нього тимчасово виконувати обов’язки CEO буде головний фінансовий директор Микола Кладієв.

Про це пише прес-служба компанії.

Нортон офіційно складає з себе повноваження 25 травня 2023 року. З цього часу до виборів 1 липня 2023 року керувати компанією буде Микола Кладієв.

Читайте також:

Микола Кладієв приєднався до Ferrexpo у 2005 році, а з 2007 року є членом виконавчого комітету групи. Він був призначений фінансовим директором Групи в липні 2021 року.

Контекст: (FXPO) — №3 у світовому рейтингу експортерів залізорудних котунів із видобувними та виробничими потужностями в Полтавській області (Полтавський ГЗК, Біланівській та Єристівський ГЗК).

У 2022 році компанія Ferrexpo знизила дохід від діяльності на 50% — до $1,2 млрд. Виробництво котунів впало на 46% — до 6,053 млн тонн, обсяги продажів – також на 46%, до 6,183 млн тонн.

Головний акціонер компанії Костянтин Жеваго посів 2133 місце в рейтингу мільярдерів Forbes з $1,3 млрд. 27 грудня його затримали на гірськолижному курорті Куршевель у французьких Альпах за запитом української сторони в справі про ймовірну розтрату коштів банку «Фінанси та кредит», проте у Франції відмовили в його екстрадиції.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: