ЄС готує 11 пакет санкцій для росії: що туди входить

Європейський союз планує ввести нові торгівельні обмеження щодо росії. Зокрема до них входить заборона транзиту товарів через рф.

Про це пише Bloomberg

За даними видання, заборона на транзит поширюватиметься на численні технології та інші товари, у тому числі на кілька типів транспортних засобів. Новий пакет запропонованих санкцій може також стосуватися танкерів і суден, які не включають навігаційні системи, що дозволяють відстежувати їх переміщення.

Читайте також:

Метою санкцій є закриття лазівок та обхід існуючих обмежень проти росії, зокрема, компаніями з третіх країн.

Москві вдалося обійти обмеження на кілька підсанкційних технологій. Торгові дані, раніше опубліковані Bloomberg, свідчать про те, що передові чіпи та інтегральні схеми, вироблені в ЄС та інших союзних країнах, поставляються до росії через треті країни, включаючи Туреччину, Об’єднані Арабські Емірати та Казахстан.

Інші звіти показали, що в деяких країнах ЄС, що межують із росією, включаючи Фінляндію та Естонію, спостерігається сплеск торгівлі з країнами Центральної Азії і що ці товари часто проходять транзитом через росію. У повідомленнях йдеться, що частина товарів залишається в росії або реекспортується з третіх країн до рф.

Польща, Естонія та Литва наполягають на тому, щоб ЄС запровадив заборону на транзит через росію товарів та технологій, які можуть бути використані російською військовою, авіаційною та космічною промисловістю, а також товарів, які можуть сприяти зміцненню промислового потенціалу Москви.

Санкції знову не торкнуться росатому, незважаючи на злочини, які стоїла компанія, зокрема у окупації ЗАЕС та викраденні його персоналу. За словами джерел Bloomberg, надто багато держав-членів, як і раніше, виступають проти введення санкцій щодо російського ядерного сектора.

Пропозиції потребують підтримки всіх держав-членів для прийняття та можуть бути змінені до того, як вони будуть офіційно представлені дипломатичним представникам або під час обговорень для погодження пакету.

Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: