Інформатор сил РФ у Бахмуті засуджений до 7 років увʼязнення – СБУ

До семи років увʼязнення засуджений 36-річний житель Бахмута, звинувачений у допомозі російським військовим, повідомляє Служба безпеки України.

За даними спецслужби, чоловік був затриманий на місці злочину в червні 2022 року. Його називають інформатором, який «зливав» російським військовим координати бойових позицій ЗСУ, блокпостів та критичної інфраструктури в районі Бахмута.

«Для комунікації з агресором він використовував анонімні месенджери, а передачу закритих відомостей здійснював за допомогою текстових повідомлень з електронними координатами та фотографіями обʼєктів. Розвідувальна інформація була потрібна окупантам для підготовки та здійснення прицільних ракетно-артилерійських обстрілів позицій українських військ», — повідомили в СБУ.

Щодо затриманого було порушено кримінальну справу про незаконне зберігання зброї (частина 1 статті 263 КК України) та поширення інформації про розташування та переміщення української армії (частина 2 статті 114-2 КК України).

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: