Як в Дії отримати витяг про несудимість онлайн

Мінцифри повернуло в застосунок «Дія» популярну послугу. Тепер в ньому можна отримати довідку про несудимість для прийняття на роботу, участі в тендері або обліку в військкоматі.

«Продовжуємо цифровізувати найпопулярніші держпослуги. Витяг про несудимість щорічно отримує близько 1 млн людей. Тепер можете зробити це в Дії за кілька кліків», — підкреслив віце-прем’єр з інновацій Михайло Федоров, презентуючи нову послугу.

Послуга доступна в застосунку для всіх користувачів, які досягли 14 років. Дані підтягуються автоматично.

Як отримати довідку про несудимість в застосунку «Дія»

    Оновити застосунок;Перейти в розділ Послуги;Вибрати Довідки та витяги — Витяг про відсутність судимості;Вибрати тип та мету запиту;Заповнити дані про себе;Надіслати запит.

Якщо інформація з центральної базі даних не потребує додаткової перевірки, то витяг формується автоматично. І ви одразу отримаєте його на телефон.

Для чого може потрібним витяг про несудимість

    оформлення візи для виїзду за кордон;оформлення або поновлення закордонного паспорта;влаштування на роботу в Україні та за кордоном;оформлення документів в органах соц забезпечення;отримання дозволу на зброю;оформлення громадянства;вступ до іноземного навчального закладу;надання в інші установи іноземних держав;усиновлення чи встановлення опіки та інше.

Мінцифри реалізовала новий сервіс у співпраці з Міністерством внутрішніх справ за підтримки Європейського Союзу в межах проєкту EU4DigitalUA та ДП «Інфотех».

8 лютого 2022 року Мінцифри анонсувало нову послугу — довідку про несудимість в Дії.

Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: