Як в єДопомога передплатити чи отримати ліки в аптеках АНЦ

Аптечний холдинг АНЦ став партнером гуманітарної платформи єДопомога, повідомили в компанії. Тепер всі бажаючі допомогти можуть «передплатити» ліки для тих, кому вони потрібні, та навпаки — люди у скрутних обставинах мають можливість отримати безкоштовно медикаменти в аптеці.

Проєкт єДопомога був створений Міністерством соціальної політики України за підтримки Міністерства цифрової трансформації та ПРООН та фінансової підтримки Швеції. Його мета — об’єднати можливості країни, міжнародних неурядових організацій та волонтерів в адресній гуманітарній допомозі постраждалим та внутрішньо переміщеним особам під час війни.

«Завдяки спільним зусиллям розширюються кордони використання допомоги для потребуючих сімей, яким благодійники сплатили Передплату єДопомога. Відтепер вони можуть обрати, де зручніше та швидше придбати необхідні ліки», — прокоментували на платформі єДопомога.

Ті, хто бажає підтримати ліками родини у скрутному становищі, що залишили заявки на платформі, можуть оформити Передплату єДопомога номіналом 300, 500 та 1000 грн, в аптеках під брендами: «Аптека АНЦ«, «Аптека Копійка», «Аптека Шар@», «Аптека Благодія» — всього понад 1100 аптек АНЦ по всій Україні.

«Сплачувати запити в єДопомога можна з різних куточків світу, а купувати ліки за допомогою сертифікатів – у будь-якій зручній з понад 1100 наших аптек по всій Україні», – прокоментувала Тетяна Паценко, директор з маркетингу аптечного холдингу АНЦ.Як отримати ліки через платформу єДопомога в аптеках АНЦ

    Пройдіть реєстрацію на платформі єДопомога https://social.edopomoga.gov.ua/uk/auth/sign-up/customerЗалиште заявку на допомогу ліками, обравши серед партнерів єДопомога аптеку АНЦ.Коли благодійник обере вашу заявку та оформить передплату на ліки, вам прийде смс з кодом на придбання товарів. Також ця передплата відобразиться у вашому особистому кабінеті на платформі єДопомога.Під час покупки ліків та товарів для здоров’я в аптеках АНЦ або онлайн на сайті anc.ua необхідно вказати отриманий код або надати штрих-код з сертифіката провізору для сканування.Увага, передплата єДопомога використовується тільки на купівлю безрецептурних ліків.Передплату можна використати лише 1 раз. Сума покупки має дорівнювати або перевищувати номінал передплати єДопомога.

Як допомогти сім’ям у скруті через єДопомога

    Перейдіть за посиланням на платформу єДопомога https://social.edopomoga.gov.ua/uk/cabinet/volunteerОберіть заявку, за якою ви бажаєте допомогти на зручну для вас суму допомоги.Сплатить передплату єДопомога. Після оплати заявник отримає смс з кодом та зможе скористатися вашою допомогою впродовж 30 днів. Після використання передплати заявником, ви отримаєте чек з переліком придбаних товарів (тільки для зареєстрованих користувачів).Сплачена передплата на ліки є разовою та дійсна впродовж 30 днів з дати оплати. Її можна використати в аптеках під брендами: «Аптека АНЦ», «Аптека Копійка», «Аптека Шар@», «Аптека Благодія» на територіях, підконтрольних Україні.Якщо сплачена передплата на ліки не була використана впродовж 30 днів, вона повертається в особистий кабінет благодійника для її перенаправлення іншому заявнику на допомогу.

Читайте також:

Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: