JYSK експортує все більше меблів українського виробника

Європейський меблевий гігант JYSK задоволений роботою українських теслярів. Скандинавська мережа магазинів для дому експортує все більше меблів з України.

Лише у квітні 2023 обсяги цього експорту перевищили 2 млн євро. І це майже вполовину (на 46,7%) більше, ніж експортували у квітні 2022. Про це country director JYSK в Україні Євген Іваниця розповів «Інтерфакс-Україна».

«Тішить, що у квітні JYSK загалом збільшив обсяг закупівель товарів в Україні не лише порівняно з 2022 роком, коли експортувалося продукції на 1 млн 438 тис. євро, а й до довоєнного 2021 року з 1 млн 704 тис.євро», — повідомив Іваниця.

Читайте також:

Так, серію меблів Billund, названу на честь невеликого міста у данській Ютландії, виробляє ТОВ «Акорд» із Хмельницького.

Довідка. Сьогодні в Україні працює 84 магазини JYSK, де задіяні понад 800 співробітників.

2023 року мережа JYSK вже відкрила в Україні два нових магазини, анонсовано відкриття відновленого магазину в Одесі та ще чотирьох нових магазинів — у червні в Дніпрі, Кам’янському Дніпропетровської області та Коломиї Івано-Франківської області, f в липні у Києві.

Контекст. писали скільки збитків зазнала компанія через російську окупацію Бучі.

Після початку повномасштабного вторгнення в Україну, Jysk повністю вийшов з російського ринку.

А ось як в умовах війни оговтується меблева компанія з Харкова.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: