Канада створить у Польщі зерносховища для України

Парламент Канади розробляє варіанти допомоги українським аграріям, серед яких пропозиція збудувати в Польщі елеватори для українського зерна.

Про це пише Укррудпром.

«Є багато способів, за допомогою яких Канада може допомогти Україні впоратися з проблемами аграрного виробництва та продовольства, що виникають у зв’язку з російським нападом», — зазначено у звіті комітету про глобальну продовольчу безпеку, який буде представлений на розгляд Палати громад восени.

Згідно з повідомленням, рекомендації, які містяться у звіті комітету про глобальну продовольчу безпеку, спрямовані на розробку інфраструктури та створення потужностей для захисту українського врожаю зернових.

Читайте також:

При цьому наголошується, що Канада готова допомогти у забезпеченні збереження 22 млн. т. зерна, зокрема може надати фермерам зернові рукави як варіант тимчасового зберігання. Також Канада може допомогти у будівництві зерносховищ у Польщі на кордоні.

Канадські парламентарі вважають, що обладнання для обробки зернових збільшить та прискорить їхнє транспортування залізничними коліями.

Канада також розглядає можливість надання допомоги у відновленні ведення сільгоспдіяльності постраждалим українським фермерам, надавши їм насіння, техніку, добрива та паливо.

У комітеті вважають, що це допоможе Україні відновити зруйнований військами країни-агресора Росії Національний генетичний банк рослин, нормалізує роботу ветеринарних та фітосанітарних служб, які забезпечують доступ України до міжнародної торгівлі на сухопутних кордонах.

Канада також готова допомогти експорту української сільгосппродукції, що направляється їй, спростивши процедури затвердження імпортованих українських продуктів харчування Канадським агентством з нагляду за харчовими продуктами при збереженні їх безпеки.

За допомогою роботизованого саперного обладнання з Канади можна буде очистити приблизно 13% орних земель від мін або снарядів, що не розірвалися.

Інші заходи передбачають фінансування канадською стороною роботи плодоовочевих ферм, зокрема закупівлю та передачу саджанців дерев, запрошених Україною. Export Development Canada може надати новий вид полісу страхування для покриття ризиків канадських товарів, що експортуються в Україну.

Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: