Кого Китай призначив «перемовником» у війні Росії проти України?

    Російські війська вночі завдали удару по Миколаєву. Місцева влада каже про щонайменше один приліт у багатоповерхівку. З’ясуємо усі деталі станом на ранок.
    Президент України Володимир Зеленський телефоном поговорив з лідером Китаю Сі Цзіньпіном.Чи допоможе це досягнути миру у війні Росії проти України? Та чи, бува, втручання Китаю не передбачатиме переговорів між Зеленським і Путіним?
    Чи заборонять чоловікам вступати до вишів під час воєнного стану, щоб отримати відстрочку від мобілізації? Це питання сьогодні ставимо представникам паралментського комітету з питань освіти.
    За останній рік 22% українців почали частіше використовувати українську мову в спілкуванні, каже соціологічна група «Рейтинг». Тим часом уповноважений із захисту Державної мови продовжує фіксувати порушення мовного законодавства у сфері обслуговувань. Чому так відубвається і як на це реагувати – наживо розпитаємо в Тараса Креміня.

Про це та інше дивіться у програмі «Свобода.Ранок» на @Радіо Свобода:

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: