Коломойський у Франції має замок XV століття і квартиру навпроти Ейфелевої вежі

Французькі компанії сім’ї олігарха Ігоря Коломойського мають у власності квартири з паркомісцями навпроти Ейфелевої вежі у Парижі, а також замок, зведений у XV столітті, поблизу Женевського озера.

Результати розслідування журналістів проєктів «Схеми» та Scanner Project опублікувало Радіо Свобода.

Розкішна нерухомість у Франції записана на компанії, кінцевим бенефіціарним власником яких є сестра Ігоря Коломойського Лариса Черток.

Читайте також:

Через компанії Beethoven VI та Beethoven ІІІ, зареєстровані на холдинг в Монако, пані Черток має дві квартири, четверо апартаментів, два паркомісця та два підвали поруч із історичними садами Трокадеро в Парижі. Через річку Сена височіє Ейфелева вежа. Цю нерухомість родина Коломойського придбала у 2018 році.

В 10 км від Женевського озера, у селищі Люллі департаменту Верхний Савой, Лариса Черток володіє замком Буффавен (Château de Buffavens).

Місцеві туристичні сайти описують цей замок XV століття (на фото) як той, що «найкраще зберіг характер того часу». Історичні 109,4 тис. кв. м разом з землею належать компанії SCI DE Buffavent, якою пані Черток також володіє через холдинг в Монако.

«Схеми» повідомляють, що до осені 2014 року шато було власністю Оксани Палиці – дружини соратника Коломойського Ігоря Палиці.

У лютому 2022 року швейцарський суд відхилив позов Лариси Черток проти імміграційних органів, які відмовили надати їй громадянство Швейцарії через сумніви щодо походження її капіталу.

Раніше було відомо, що у Ігоря Коломойського є квартира в Женеві у будинку на набережній Уілсон біля Женевського озера.

Контекст. До нового рейтингу мільярдерів від американського Forbes потрапили шість українців, водночас Ігор Коломойський зазначений у рейтингу як представник Ізраїлю. Коломойський має статки в $1 млрд. Торік олігарха позбавили українського громадянства.

Вчора, 19 квітня, Печерський суд Києва передав ПРАТ «ВК «Укрнафтобуріння», яке належить групі «Приват», на баланс АРМА. Це відбулося в справі незаконного відчуження Сахалінського нафтогазового родовища.

Наприкінці березня 2023 року Нацбанк скасував ліцензію страховій компанії «Привату».

В лютому суд в Дніпрі підтвердив скасування права компанії «Міжнародний аеропорт «Дніпропетровськ» Ігоря Коломойського експлуатувати дніпровське летовище.

1 лютого СБУ обшукала будинок Коломойського в Буковелі.

Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: