Метінвест погасив свої облігації 2023 року

Материнська компанія Metinvest 21 квітня, в п’ятницю, оголосила, що закрила зобов’язання по облігаціях 2023 року вчасно та в повному обсязі.

Генеральний директор «Метінвесту» Юрій Риженков назвав це «значним досягненням в умовах війни».

«Цей крок свідчить про надійність «Метінвесту» та розважливий підхід групи до управління зобов’язаннями. Успішне зменшення боргового навантаження дасть змогу покращити фінансову гнучкість «Метінвесту» в умовах непередбачуваності війни шляхом зниження значних виплат за боргом до 2025 року», – підкреслив Юрій Риженков.

Як пише «Інтерфакс-Україна», в березні 2023 року учасники конференції J.P.Morgan Global Emerging Markets зазначили, що «Метінвест» продовжує виконувати свої боргові зобов’язання.

Читайте також:

В 2022 році група на тендері викупила та анулювала близько $48 млн різних облігацій, у тому числі облігацій 2023 року на $24 млн.

Загальний борг компанії на кінець грудня 2022 року становив $2,242 млрд, чистий борг — $1,076 млрд.

Контекст. Група Метінвест оцінила власні збитки внаслідок повномасштабної військової агресії Росії проти України у $3523 млн. Зокрема, втрати від зупинки комбінатів «Азовсталь», «ММК імені Ілліча» та, Маріупольського ремонтно-механічного заводу компанія оцінила у $3,181 млрд.

Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: