Мінфін змінив документи з звітування з ЄСВ, ПДФО і ВЗ

З 2 травня Мінфін опублікував нову форму Податкового розрахунку сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників податків — фізичних осіб, і сум утриманого з них податку, а також нарахованого ЄСВ. Також відомство оновило деякі додатки.

Про це пише видання Дебет-Кредит

Мінфін наказом від 02.03.2023 р. № 113 (зареєстрований в Мін’юсті 20.04.2023 р. за №650/39706):

Читайте також:

1) виклав у новій редакції форму Податкового розрахунку сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників податків — фізичних осіб, і сум утриманого з них податку, а також сум нарахованого єдиного внеску, а також додатки:

Додаток 1 «Відомості про нарахування заробітної плати (доходу, грошового забезпечення) застрахованим особам»;

Додаток 3 «Відомості про осіб, які проходять строкову військову службу»;

Додаток 4 ДФ «Відомості про суми нарахованого доходу, утриманого та сплаченого податку на доходи фізичних осіб та військового збору»;

Додаток 6 «Відомості про наявність підстав для обліку стажу окремим категоріям осіб відповідно до законодавства».

2) затведив зміни до Порядку заповнення та подання податковими агентами Податкового розрахунку сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників податків — фізичних осіб, і сум утриманого з них податку, а також сум нарахованого єдиного внеску.

Зокрема, з’явилась графа 26 «Ознака наявності трудового договору з нефіксованим робочим часом (1 — так, 0 — ні)» , яка встановлюється відповідно до ст. 211 глави III КЗпП. Ознака «1» проставляється у разі, якщо працівник виконує роботу на підставі трудового договору з нефіксованим робочим часом, ознака «0» — якщо до працівника не застосовуються умови ст. 211 глави III КЗпП.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: