Моравецький каже, що Польща посилить заходи безпеки на кордоні з Росією

Влада Польщі значно посилить заходи безпеки на кордоні з Росією в районі Калінінградської області, зазначив прем’єр-міністр країни Матеуш Моравецький, повідомляє «Польське радіо».

«Ми забезпечуємо цю безпеку і будемо забезпечувати її так само, як і на польсько-білоруському кордоні», – заявив він.

Прем’єр додав, що відповідні фізичні та електронні заходи безпеки будуть побудовані на всій прикордонній смузі з РФ.

«Це називається периметрія. Ми розвиваємо цю периметрію. Ми посилимо присутність прикордонників і всіх служб. Тут будуть розміщені сучасні підрозділи, сучасна зброя. Вони забезпечать зміцнення безпеки населення», – сказав Моравецький.

Торік Польща, яка є членом ЄС, збудувала стіну на кордоні з Білоруссю, союзником Росії, щоб зупинити масовий нелегальний потік мігрантів. Варшава заявила, що переходи були організовані білоруською та російською владою для дестабілізації Польщі та решти країн ЄС.

У лютому Польща виставила протитанкові загородження на дорогах, що ведуть до прикордонних переходів із Калінінградом. Торік там було розміщено паркан із колючого дроту протяжністю понад 100 кілометрів. Вся ділянка сухопутного кордону з Калінінградською областю РФ становить 198 кілометрів.

Східні кордони Польщі з Росією та Білоруссю є також є зовнішніми кордонами ЄС. Польща особливо гостро відчуває загрозу повномасштабного вторгнення РФ в Україну та рішуче підтримує Київ.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: