На Чорнобильській та Рівненській АЕС відбулася ротація місій МАГАТЕ

На Чорнобильній та Рівненській атомних електростанціях (АЕС) відбулись ротації постійних моніторингових місій Міжнародного агентства з атомної енергії (МАГАТЕ), повідомляє пресслужба Державної інспекції ядерного регулювання.

«На РАЕС до своїх обов’язків приступила шоста група експертів МАГАТЕ, на ЧАЕС – сьома», – йдеться у повідомленні.

Чорнобильська АЕС понад місяць була під російською окупацією навесні 2022 року. 31 березня стало відомо, що російські війська залишили територію Чорнобильської атомної електростанції. Також досі лишається окупованою Запорізька атомна електростанція.


ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:

«Енергоатом» повідомляє про вибух російської міни біля енергоблоку ЗАЕС

29 березня гендиректор МАГАТЕ Рафаель Ґроссі перебував на Запорізькій АЕС. Цей візит є його другим відвідуванням станції і першим після того, як МАГАТЕ запровадило постійну присутність на цьому майданчику у вересні 2022 року.

27 березня гендиректор МАГАТЕ зустрівся з президентом України Володимиром Зеленським. Президент під час зустрічі наголосив, що «без негайного виведення російських військ і персоналу із ЗАЕС та прилеглих територій будь-які ініціативи з відновлення ядерної безпеки та захищеності приречені на невдачу».

Російські війська захопили Запорізьку АЕС у березні 2022 року, невдовзі після вторгнення в Україну.


ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:

Ґроссі анонсував програму медичної допомоги персоналу на всіх українських АЕС

Artboard 6

Долучайтесь до спільноти Радіо Свобода у Viber !

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: