Нафта дорожчає після триденного падіння, проблеми із попитом зберігаються

 

Ціни на нафту зросли в четвер, але не змогли компенсувати більшу частину падіння більш ніж на 8% цього тижня, оскільки побоювання щодо попиту в основних країнах-споживачах продовжували чинити тиск.

До 09:57 за Грінвічем ф’ючерси на нафту марки Brent зросли на 73 центи, або 1,01%, до 73,06 долара за барель. Американська нафта West Texas Intermediate (WTI) зросла на 49 центів, або 0,71%, до 69,09 долара після падіння раніше на сесії до 63,64 долара, найнижчого рівня з 2 грудня 2021 року.

Цього тижня ціни впали через побоювання щодо економіки США та ознак слабкого зростання виробництва в Китаї, найбільшому у світі імпортері нафти, і продовжили падіння після того, як Федеральна резервна система США підвищила відсоткові ставки в середу. Це обмежувало короткострокові перспективи економічного зростання.

Однак ринок отримав деяку підтримку від сигналу ФРС про те, що вона може призупинити подальше підвищення процентних ставок, щоб дати чиновникам час оцінити наслідки недавніх банкрутств банків та прояснити суперечку щодо підвищення стелі боргу США.

«З огляду на те, що ФРС, можливо, робить паузу, стеля боргу, як ми сподіваємося, буде вирішена цього місяця, скорочення ОПЕК+ відчувається за кілька тижнів, а глобальний попит набирає обертів у другій половині року, ми все більше переконуємося, що питання не у тому, наскільки низькими ціни на нафту будуть падати, але як довго», — сказав Тамаш Варга з нафтового брокера PVM.

Організація країн-експортерів нафти (ОПЕК) та союзники, включаючи Росію, групу, відому як ОПЕК+, розпочали добровільне скорочення видобутку на початку цього місяця.

Заступник прем’єр-міністра Росії Олександр Новак заявив у четвер, що країна дотримується свого добровільного зобов’язання скоротити видобуток нафти на 500 000 барелів на добу (барелів на добу) з лютого до кінця року.

Інвестори також очікують на події від Європейського центрального банку, який збирається підвищити відсоткові ставки сьоме засідання поспіль у четвер.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: