Нафта готується до чергового місячного зниження на тлі слабких даних із США

 

Ціни на нафту наближалися до чергового місячного зниження в п’ятницю після економічних даних США, що розчаровують, і невизначеності щодо подальшого підвищення відсоткових ставок, які вплинули на перспективи попиту.

Червневі ф’ючерси на нафту марки Brent подешевшали на 62 центи, або 0,8%, до 77,75 долара за барель о 08:51 за Грінвічем, тоді як липневий контракт, що активно торгується, зріс на 60 центів, або 0,8% , До 77,62 долара. Ціна на нафту Brent падає четвертий місяць поспіль.

Американська нафта марки West Texas Intermediate (WTI) втратила 71 цент, або 1%, до 74,05 долара за барель, і її падіння очікується на шостий місяць поспіль.

Дані в четвер показали, що економічне зростання в США сповільнилося більше, ніж очікувалося, у першому кварталі.

Інвестори стурбовані тим, що потенційне підвищення процентних ставок центральними банками, що борються з інфляцією, може сповільнити економічне зростання та знизити попит на енергоносії у США, Великій Британії та Європейському союзі. Наступне засідання Федеральної резервної системи США щодо політики пройде 2-3 травня.

Що стосується пропозиції, віце-прем’єр Росії Олександр Новак заявив у четвер, що група виробників ОПЕК+ не бачить необхідності подальшого скорочення видобутку, незважаючи на нижчий, ніж очікувалося, попит з боку Китаю.

Організація країн-експортерів нафти (ОПЕК) та її союзники, у тому числі Росія, відомі під загальною назвою ОПЕК+, цього місяця знизили свою сукупну мету з видобутку приблизно на 1,16 млн барелів на добу (барелів на добу), що призвело до зростання нафтових цін.

Ринок виріс після оголошення ОПЕК+, але з того часу ослаб через побоювання з приводу можливої рецесії та її впливу на попит.

Дані Управління енергетичної інформації цього тижня показали, що запаси сирої нафти і бензину в США минулого тижня скоротилися більше, ніж очікувалося, оскільки попит на моторне паливо зріс напередодні пікового літнього автомобільного сезону.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: