НАЗК внесло OTP Bank до спонсорів війни: які причини.

4 травня НАЗК внесло угорський OTP Bank до списку міжнародних спонсорів війни.

Про це пише прес-служба НАЗК.

Чому внесли OTP Bank

Причинами внесення до реєстру стала інформація, що банк надає пільгові умови кредитування російським військовим. Зокрема військові рф можуть подати заяву на надання відстрочки платежів за кредитами та позиками. Банк у тому числі діє на тимчасово окупованих частинах Донецької та Луганської областей.

Читайте також:

«Таким чином, продовжуючи фінансові операції російського підрозділу, OTP Group чітко демонструє підтримку та спонсорування тероризму – йдеться у заяві НАЗК».

Російська дочка OTP входить до числа 50 найбільших банків росії, а по ряду напрямків входить до лідерів ринку. Він обслуговує понад 2,2 млн клієнтів і представлений більш ніж в 1 850 населених пунктах держави-терориста, що підкреслює його важливість для економіки росії, яка бореться з санкціями Заходу.

Надаємо, що НАЗК внесло австрійську банківську групу Raiffeisen Bank International до переліку міжнародних спонсорів війни.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: