НБУ анулював ліцензії страхової власника банку «Південний»

Нацбанк анулював всі ліцензії страхової компанії «ТЕКОМ», яку пов’язують з власником банку «Південний. Ще одна одеська страхова компанія була позбавлена частини ліцензій.

Про це повідомила пресслужба регулятора.

«ТЕКОМ» анульовано всі ліцензії на здійснення страхової діяльності та виключено з Державного реєстру фінансових установ на підставі її клопотання.

Читайте також:

Згідно з останньою поданою ПРАТ СК «ТЕКОМ» звітністю за 2022 рік станом на 31 грудня 2022 року обсяг страхових премій компанії становив 23, млн грн, вартість активів – 353,9 млн грн, страхові резерви – 3,4 млн грн. Частка ринку компанії за страховими преміями становила 0,07%.

За даними Youcontrol, власником компанії є одеський підприємець Юрій Родін, який є основним бенефіціаром банку «Південний».

У «Одеської регіональної страхової компанії» відкликано (анульовано) частину ліцензій на провадження діяльності з надання фінансових послуг (крім професійної діяльності на ринку цінних паперів) на підставі поданої страховиком заяви, керуючись особливим порядком відкликання (анулювання) ліцензії (ліцензій) на здійснення страхової діяльності.

Згідно з останньою поданою ПРАТ «ОДЕСЬКА РЕГІОНАЛЬНА СТРАХОВА КОМПАНІЯ» звітністю за 2022 рік станом на 31 грудня 2022 року обсяг страхових премій компанії становив 2,1млн грн, активи за балансом – 108,8 млн грн, страхові резерви – 32,2 млн грн, частка ринку компанії за страховими преміями – 0,01%. За 12 місяців 2022 року обсяги діяльності страховика зменшилися на 86% порівняно з 2021 роком.

Нагадаємо, що Національний банк України анулював ліцензії на провадження господарської діяльності з надання фінансових послуг (крім професійної діяльності на ринку цінних паперів) страховим компаніям «Інгосстрах» і «Провідна».

Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: