Нові гранти на сімейні та жіночі бізнеси від USAID: як отримати

Малі та середні сімейні і жіночі підприємства мають шанс отримати гранти на розвиток бізнесу через програму USAID «Конкурентоспроможна економіка України».

Бюджет грантової підтримки складає $1,5 млн, розмір кожного з грантів коливатиметься від $10 тис до $35 тис, повідомили в Міністерстві економіки України.

Програма стала партнером ініціативи з підтримки мікро, малого та середнього бізнесу єРобота.

Читайте також:

На які цілі можна брати гранти для сімейних та жіночих підприємств

Грантова підтримка може бути надана на такі напрямки:

    релокація;відкриття нового напряму;масштабування бізнесу на території України;вихід на міжнародні ринки;запровадження інноваційних рішень;оптимізація бізнес-процесів з метою підвищення ефективності.

Як зазначила керівниця Програми USAID «Конкурентоспроможна економіка» Олеся Залуська, в межах грантової програми на підтримку жінок-підприємиць та власників сімейного бізнесу, може бути надано близько ста грантів, імплементація яких розпочнеться вже влітку 2023 року.

Які галузі будуть пріоритетними для надання грантів:

    виробництво косметики;текстильних виробів;виробництво предметів домашнього вжитку;крафтові виробництва;переробка харчових продуктів;IT;виготовлення меблів та інших продуктів.

Програма «Конкурентоспроможна економіка України» відкрита до заявок на підтримку інших секторів, які відповідають критеріям відбору.

Прийом заявок триватиме до 24 липня 2023 року (включно), розгляд відбуватиметься поетапно до 19 травня; 16 червня; 24 липня 2023 року.

Більше інформації про заявку, необхідні документи та критерії відбору – за посиланням https://chemonics.submittable.com/submit/260666/2023-033.

Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: