Ocean Plaza хочуть виставити на продаж за $100 млн

Частка ТРЦ Ocean Plaza, що конфіскована державою, буде виставлена на аукціон і оцінюється від $100 млн. Протягом двох тижнів уряд ухвалить рішення про передачу частки ТРЦ до Фонду держмайна.

Про це в інтерв’ю Forbes заявив радник голови ФДМУ з питань нерухомості Олександр Носаченко.

За словами Носаченка, за оптімістичним сценарієм, Ocean Plaza виставлять на продаж у липні- грудні 2023 року.

Читайте також:

Сам ТРЦ може приносити до $28 млн.

«За нашими прогнозами, після стабілізації ситуації в державі, з урахуванням можливих темпів відновлення економіки чистий орендний дохід в Ocean Plaza в 2026 році може становити від $20 млн – за песимістичним сценарієм. Або до $28 млн за базовим реалістично-оптимістичним сценарієм. Для порівняння: ТРЦ у 2021 році генерував орієнтовно $30 млн» — сказав Носаченко.

Нагадаємо, ТРЦ Ocean Plaza припинив свою роботу з початку повномасштабної війни в Україні. Оскільки він перебував у власності родини та партнерів російського олігарха Аркадія Ротенберга, його вирішили націоналізувати. Рішення пояснили роботою ТРЦ на війну рф в Україні. Цьогоріч у травні Печерський районний суд Києва арештував будівлю Ocean Plaza. Пізніше її передали в управління АРМА. Врешті після низки судових розглядів 14 вересня Печерський суд Києва ухвалив фінальне рішення, необхідне для відновлення роботи ТРЦ — дав дозвіл на користування комерційним об’єктом.

20 березня, колегія суддів Вищого антикорупційного суду задовольнила адміністративний позов Міністерства юстиції України до російського олігарха Аркадія Ротенберга та його сина, та конфіскувало Ocean Plaza.

Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: