Окупаційна влада Криму каже, що над Феодосією «спрацювала система ППО»

У середу, 3 травня, в окупованому Криму в районі міста Феодосія «спрацювала система ППО», повідомив кореспондент проєкту Радіо Свобода Крим.Реалії.

Підконтрольний Росії голова Криму Сергій Аксьонов зазначив, що на південному сході Криму «успішно відпрацювали сили ППО». Радник підконтрольного РФ голови Криму Олег Крючков каже «про збиття двух безпілотників».

У місцевих телеграм-каналах пишуть, що в небі над Феодосією нібито-то був «збитий безпілотник, який попередньо він летів у бік морського нафтового терміналу».

Крім того, кореспондент Крим.Реалії зазначає, що до цього ввечері 3 травня над Феодосією почала пролітати російська авіація на дуже низькій висоті. Ймовірно, летіли літаки СУ, проте сказати точно кореспондент не зміг. За повідомленнями, «російська авіація прямує з боку мису Чауда у бік материкової України».

Починаючи з серпня 2022 року в Криму та Севастополі майже щодня чути звуки вибухів. Російська влада пояснює це стріляниною по «українських безпілотниках» та «роботою ППО».

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: