під Куп’янськом ексгумували тіла двох людей, які загинули внаслідок обстрілу військ РФ

Під Куп’янськом на Харківщині ексгумували тіла двох людей, які торік загинули під час обстрілів російських військових, повідомляє обласна прокуратура.

«У середині вересня минулого року у селі Курилівка Куп’янського району під час ворожого обстрілу загинуло подружжя. 44-річний чоловік та жінка 43 років перебували біля під’їзду будинку, в якому проживали, коли російські військові відкрили вогонь по селу», – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що потерпілі загинули на місці обстрілу. За інформацією прокуратури, наразі тіла направлено для проведення судово-медичних експертиз.

«Триває розслідування у кримінальному провадженні за фактом порушення законів та звичаїв війни, поєднаного з умисним вбивством», – уточнили в прокуратурі.

На початку вересня 2022 року українські війська звільнили від російської окупації більшу частину Харківської області. На цих територіях й досі триває ідентифікація людей, які загинули під час окупації.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: