Підлітка, заарештованого під час стрілянини в белградській школі, помістять у психіатричну клініку – Вучич

Президент Сербії Александар Вучич заявив, що підлітка, якого звинувачують у вбивстві восьми однокласників і охоронця в школі в Белграді, помістять у психіатричну клініку в сербській столиці.

Вучич почав пресконференцію 3 травня, висловивши свої співчуття та вшанувавши пам’ять жертв хвилиною мовчання. Він назвав цей день одним із найважчих у сучасній історії Сербії.

«Ми не можемо повернути дітей батькам, але ми повинні шукати причини, дивитися на відповідальність кожного з нас, шукати рішення, щоб щось подібне, яким би непередбачуваним, неочікуваним воно не було, не повторилося ніколи», – сказав Вучич.

Люди залишають квіти і свічки біля школи в Белграді, де сталася стрілянина

Підозрюваного, семикласника, якого ідентифікують лише за ініціалами К.К., затримали на місці події після того, як він, за повідомленнями, зробив кілька пострілів у школі зі зброї, що належить його батькові. Спочатку вважалося, що хлопчикові 14 років, але пізніше влада заявила, що йому 13.

Вучич повідомив, що мати і батько підлітка заарештовані.

Ще кілька дітей і один вчитель зазнали поранення в результаті стрілянини в початковій школі вранці 3 травня, повідомили у МВС Сербії.

Поліція виводить підозрюваного

Початкова школа в Сербії має вісім класів, починаючи з першого класу.

Начальник поліції Белграда Веселін Міліч заявив на пресконференції, що підозрюваний планував напад протягом місяця, склавши список учнів, яких він планував убити, і намалювавши карту школи.

Підозрюваний використав два пістолети під час нападу, а також приніс чотири коктейлі Молотова до школи, додав Міліч.

Влада Сербії оголосила триденну жалобу. В країні діють суворі закони щодо володіння зброєю, а масові розстріли стаються рідко.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: