Підприємець Юрій Щуклін пропонує технологію трекінгу агроекспорта

Український бізнесмен Юрій Щуклін пропонує технологію відстеження великих партій вантажів, у тому числі в рамках логістики експортних та транзитних перевезень української агропродукції в країни ЄС.

Юрій Щуклін, член комітету з логістики Європейської бізнес-асоціації (ЄБА) та ексрадник голови «Укрзалізниці», впевнений, що розробка його команди допоможе збалансувати агроекспорт з України. Він готовий безкоштовно надати технологію Єврокомісії. Про це він заявив на прес конференції в агентстві Інтерфакс-Україна в п’ятницю, 21 квітня.

Щуклін зауважив, що система дасть змогу відокремити транзитні вантажі від імпорту до суміжних європейських країн та оцінювати у режимі реального часу вплив вантажів на завантаженість інфраструктури і споживчі ринки.

Технологія дозволяє прозоро планувати бізнес-процеси з українським зерновим експортом всім учасникам логістичного ланцюжка – операторам залізничних перевезень, вагонних парків, елеваторів, портам та іншим бізнесам України та країн ЄС.

«Потрібна насамперед політична воля — необхідна взаємодія між підприємствами, урядами та їхніми юрисдикціями. Я хочу внести свій внесок в євроінтеграцію України, тому вирішив подарувати систему і технологію Європейській комісії. Я безкоштовно передаю цю систему та налаштую її», – зазначив Юрій Щуклін.

Він впевнений, що технологія допоможе усунути причини ембарго на українську аграрну продукцію. Для цього він пропонує включити в систему державні структури – митницю, контролюючі служби та інспекції.

«Цей інструмент дозволить контролювати кількість вантажів на вході і на виході з Євросоюзу: яка частка з них осідає і як впливає на сталі ринки, заміщає вона чиїсь виробничі потужності чи ні. Європейці захищають свій ринок нібито від демпінгу українських товарів, але не бачать, скільки грошей вони втрачають, закриваючи ринки — можливо, в рази більше. Адже українці сплачують великі кошти за послуги перевезення, перевалки, і польська залізниця PKP, LHS, інші залізниці, приватні оператори, порти – всі отримують додатковий дохід», – аргументував Юрій Щуклін.

На ринку вантажоперевезень сьогодні присутні різноманітні системи управління транспортом (TMS), у тому числі для залізничного транспорту.

Раніше Юрій Щуклін писав, що його система дозволяє відслідкувати навіть «на якій колії сортувальної станції, біля якого стовпа зупинився вагон і коли тронувся».

Юрій Щуклін стверджує, що його розробка дозволяє відслідкувати, на якій колії сортувальної станції зупинився вагон. Скрін системи — з ФБ Юрія Щукліна.

Відомо, що польська сторона погодилась відкрити транзит українських продовольчих вантажів через Польщу за умови, що на вагони та вантажівки будуть встановлені трекери.

Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: