Польща встановила правила для транзиту агропродукції з України: супровід і ніяких зупинок на АЗС

 

Польща встановила низку жорстких правил для перевізників, що везуть українську агропродукцію транзитом.

Як повідомляє «Європейська правда», про це йдеться у роз’ясненнях «Укртрансбезпеки».

Перевізник, який прямує через Польщу з аграрним товаром транзитом прибуваючи до кордону обов’язково повинен виконати наступні умови:

— мати запас пального в баку, щоб перетнути територію Польщі без зупинок на АЗС (щонайменше запас на 150 км). Всі перевізники з транзитом перетинають Польщу у супроводі, а заїзд на АЗС під конвоєм неможливий;

— підготувати транспортний засіб до пломбування. Виконати всі необхідні для цього умови.

«Якщо ці дві умови не виконані, то митні органи Республіки Польща забороняють проїзд до Польщі, повертають вантажівку до України», — попереджає «Укртрансбезпеки».

Раніше повідомлялося, що у ніч на п’ятницю Польща дозволила транзит сільськогосподарської продукції з України після того, як зупинила його разом з імпортом минулого тижня.

Процедура транзиту гарантує, що транзитні декларації, зроблені на українсько-польському кордоні, не можна змінити на території Польщі. Це гарантуватиме, що транзитні товари не продадуть на польському ринку.

Транзит повинен закінчуватися в морських портах Гданська, Гдині, Свіноуйсьце чи Щецина або за межами території Польщі.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: