Попри аномальну повінь її друга хвиля буде менш нищівною

Весняне водопілля пройшло пікові значення й станом на четвер, 20 квітня, йде на спад. Проте чотири області все ще залишаються в червоній зоні, повідомляє пресслужба «Укргідроенерго». Йдеться про прирічкові території Черкаської, Полтавської, Кіровоградської та Дніпропетровської областей.

Водопілля зазвичай проходить у дві хвилі, зауважили в «Укргідроенерго». Проте, за прогнозами експертів, навіть якщо друга хвиля буде, то за водністю вона не перевищуватиме першу.

Генеральний директор «Укргідроенерго» Ігор Сирота також підтвердив, що повінь йде на спад. В ефірі Національного марафону він зауважив, що цьогорічний паводок був аномальним і найбільшим за останні десятиліття.

Водночас в Україні залишаються підтопленими 1 741 дворогосподарство та 434 будинки, передає ДСНС. Найбільше таких – у Чернігівській, Дніпропетровській і Кіровоградській областях.

Загалом під водою в п’яти областях опинилися 21,087 тис. га сільськогосподарських угідь. До 33 населених пунктів не може дістатися колісний транспорт.

Раніше повідомлялося, як весняне водопілля вдарило по Київщині. Водночас такі погодні примхи позитивно позначилися на виробництві електроенергії в Україні.

Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: