Посли ЄС перенесли голосування щодо продовження лібералізації торговельного режиму з Україною на п’ятницю

 

Посли — постійні представники країн — членів Європейського Союзу перенесли голосування з питання щодо продовження лібералізації торговельного режиму з Україною на п’ятницю.

Обговорення цього питання відбулося в середу в Брюсселі в рамках засідання Комітету постійних представників (COREPER).

«Обговорення відбулося з подальшим ухваленням рішення провести голосування на засіданні в п’ятницю», — повідомив агентству «Інтерфакс-Україна» високопоставлений європейський дипломат.

Як відомо, проблемним питанням стала заборона на ввезення української сільськогосподарської продукції п’ятьма країнами ЄС, зокрема Польщею, Болгарією, Угорщиною, Румунією та Словаччиною, викликана скупченням у цих країнах української сільськогосподарської продукції, призначеної для подальшого імпорту. У зв’язку з цим 19 квітня президент Європейської комісії Урсула фон дер Ляєн надала пропозиції запровадити тимчасову заборону — до 5 червня — на імпорт для цих п’яти країн на кукурудзу, пшеницю, ріпак, соняшник і соняшникову олію. Крім того, для цих країн передбачено фінансову компенсацію в розмірі EUR100 млн.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: