Prozorro буде частково оприлюднювати оборонні закупки

У системі Prozorro стала доступною нова функція – відображення інформації про незбройні оборонні закупівлі. На порталі оборонні замовники і військові частини почнуть публікуватимуть інформацію про ціни за одиницю у своїх незбройних закупівлях.

Про це повідомляє прес-служба Мінекономіки, посилаючись на заступника Міністра економіки України Надія Бігун.

За її словами, оборонні замовники звітуватимуть саме про незбройні закупівлі (харчування, речове майно, пальне тощо) від 200 тис. грн для товарів і послуг, і 1,5 млн грн — робіт. Звіти міститимуть обмежену кількість інформації — назву замовника, предмет закупівлі та ціну за одиницю. У випадку з харчуванням замовники звітуються за кожну одиницю продукту.

При цьому обороні замовники не публікують дані про загальну суму та обсяги закупівель, місця доставки, найменування постачальника. Публікація контрактів відбувається протягом десяти робочих днів з дня підписання контракту.

«Повернення прозорості в оборонні закупівлі — це лише перший крок. Наразі ми працюємо над створенням нової процедури рамкових угод для потреб оборони, завдяки якій оборонці зможуть проводити конкурентні відбори постачальників через систему Prozorro, і при цьому не публікувати чутливу інформацію в систему», — пояснила Надія Бігун.

Читайте також:

Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: