Prozorro.Продажі стало акціонерним товариством

Prozorro.Продажі завершили процес корпоратизації і стали акціонерним товариством. 100% акцій товариства належать державі в особі Мінекономіки.

Про це пише прес-служба Prozorro.Продажі

За словами заступника міністра економіки України Олексія Соболева, корпоратизація проводиться з метою кращого управління державною власністю й направлена на прозорість всередині компаній.

Читайте також:

«Політика уряду — поступова відмова від такої організаційної форми як держпідприємство. Або через перетворення в акціонерні компанії чи державні установи або через приватизацію. Ефективне корпоративне керування державними компаніями є одним із зобов’язань України за Угодою про асоціацію з ЄС. Корпоратизація Прозорро.Продажі дозволить покращити управління компанією, яка адмініструє державну електронну торгову систему, та сприятиме залученню інвестицій у розвиток цифрового інструменту», — зазначив Олексій Соболев.

Очолювати новостворене АТ «Прозорро.Продажі» є Наглядова рада та Правління. Очільником Наглядової ради обраний Ілля Михайлов як представник держави. До складу ради також входять Наталія Бойко як представниця держави, Надія Васильєва й Дмитро Крепак є незалежними членами.

Новостворене акціонерне товариство «Прозорро.Продажі» є правонаступником усіх прав та обов’язків держпідприємства «Прозорро.Продажі».

Для майданчиків та організаторів співпраця та координація роботи з Прозорро.Продажі як адміністратором державної електронної торгової системи залишається без змін. І учасники, і організатори торгів, які бажають продати чи здати майно в оренду активи на онлайн-аукціонах, або взяти в них участь, можуть як і зазвичай реєструватися на одному з акредитованих майданчиків системи Prozorro.Продажі.

Нагадаємо, процес перетворення з державного підприємства на акціонерне товариство Прозорро.Продажі розпочали напередодні повномасштабного вторгнення у лютому 2022 року. А рішення про перетворення було затверджене відповідним наказом Міністерства економіки.

Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: