Рада розширила перелік медзакладів, при яких створюють військово-лікарські комісії

 

Верховна Рада розширила перелік державних і комунальних закладів охорони здоров’я, при яких створюють військово-лікарські комісії.

Відповідний законопроєкт №9154 «Про внесення змін до ст. 70 Основ законодавства України про охорону здоров’я щодо роботи військово-лікарських комісій» у цілому підтримали 287 народних депутатів на пленарному засіданні Верховної Ради у вівторок, повідомив член фракції «Голос» Ярослав Железняк у телеграм-каналі.

Згідно із законопроєктом, військово-лікарські комісії створюють при територіальних центрах комплектування та соціальної підтримки і закладах охорони здоров’я, сектору безпеки і оборони, зокрема Міністерства оборони України, Служби безпеки, інших органів сектору безпеки та оборони.

«Військово-лікарські комісії також можуть створюватись при державних та комунальних закладах охорони здоров’я», — йдеться в документі.

У чинному законі такі комісії можуть створювати лише при закладах охорони здоров’я Міноборони, СБУ та інших військових формувань, а також Державної служби захисту інформації.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: