Роботу з реалізації держполітики в гуманітарному розмінуванні координуватиме перший віцепрем’єр

 

Питання координації роботи з реалізації державної політики у сфері гуманітарного розмінування Кабінет Міністрів відніс до компетенції першого віцепрем’єр-міністра — міністра економіки.

Як повідомив представник Кабміну у Верховній Раді Тарас Мельничук у телеграмі, відповідне рішення ухвалено на засіданні уряду в п’ятницю.

Внесено, зокрема, зміни до постанови «Про визначення питань, що належать до компетенції першого віце-прем’єр-міністра України та віце-прем’єр-міністрів України», якими питання координації роботи з реалізації державної політики з питань організації гуманітарного розмінування віднесено до компетенції першого віцепрем’єр-міністра України — міністра економіки.

Крім того, єдиний майновий комплекс бюджетної установи «Центр гуманітарного розмінування» передано зі сфери управління Державної служби з надзвичайних ситуацій до сфери управління господарсько-фінансового департаменту секретаріату Кабінету Міністрів.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: