Скільки українці витратили грошей на військовий збір

Сума військового збору, сплачена українцями за 2022 рік, склала 33,7 млрд грн. Що є найвищім показником за останні 9 років. Про це повідомляє експерт каналу pro Податки Юрій Романюк.

Всього за 9 років українці витратили на військовий збір 165,6 млрд грн.

За весь час існування цього збору щорічні видатки на оборону були більші від його надходжень. Наприклад у 2021 році загальні витрати на оборону склали 267 млрд грн, а військовий збір – тільки 28,6 млрд грн. Тобто фінансувались і за рахунок усіх коштів, які надходили від військового збору, і за рахунок інших податків, сплачених вами до державного бюджету.

Читайте також:

Військовий збір, запроваджений у серпні 2014 року лише на 5 місяців (1,5% від доходу фізичних осіб), згодом був «продовжений» на більший період часу — до прийняття Верховною Радою окремого рішення про звершення реформи Збройних Сил.

Нагадаємо, що Міністерство оборони України опублікувало зведені таблиці середнього рівня грошового забезпечення військовослужбовців з березня 2023 року.

Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: