Стійкість бізнесу під час війни — дослідження One Philosophy

Більше половини респондентів готувалися до повномасштабного вторгнення росіян та мали прописані алгоритми дій на цей випадок. Про це йдеться у результатах дослідження, проведеного консалтинговою групою One Philosophy. наводить його основні результати.

Які управлінські рішення виявилися найбільш корисними під час війни

До рішень, які були прийняті у довоєнний час та суттєво вплинули на стійкість компаній, дослідники віднесли:

    формування сильного бренду;розвиток довіри до компанії;чітку стратегію розвитку з урахуванням можливих загроз;гнучкість системи ухвалення рішень;прозорість бізнесу.

Більше половини респондентів (55%) сказали, що з початку війни їхня компанія зазнала економічних втрат, а 45% відзначили часткове зростання доходів.

Що робив бізнес, щоб встояти під час війни

Дослідники виділили основні заходи, які компанії зробили для підвищення своєї економічної стійкості:

    побудова нових зв’язків;відкриття нових ринків та напрямів, вихід на міжнародні ринки збуту;залучення міжнародних інвестицій;фандрейзинг (залучення фінансових ресурсів у вигляді пожертвувань шляхом переконання інших у тому, що діяльність вашої організації заслуговує на увагу та підтримку. – );підвищення цін на товари та послуги.

Кожна друга опитана компанія розгорнула свій кризовий штаб у перші дні війни. 20% компаній таких штабів мали кілька – на гірший випадок.

74% керівників зазначили, що їм вдалося обійтися без звільнень працівників, 10% суттєво знизили кількість працівників, а 16% розширили свої команди.

Дослідження ґрунтується на 30 інтерв’ю керівників бізнесів та організацій із 12 галузей. Серед учасників – представники компаній «Нібулон», Vodafone, Rozetka.ua, McDonald’s, EVA, SkyUp!, «Добробут», «Укрзалізниця», а також Патрульної поліції України, Національного центру «Український Дім», мережі «Рідні. Медтехніка», Мистецького Арсеналу, Громадського мовлення та інші.

Період проведення інтерв’ю: листопад – грудень 2022 року.

Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: