У Чернігівському районі 2 рівень небезпеки через підтоплення – ДСНС

З 21 по 24 квітня на Верхньому Дніпрі будуть утримуватися високі рівні води з тенденцією зниження на 1-10 сантиметрів за добу, прогнозує Державна служба з надзвичайних ситуацій.

«Зберігатиметься затоплення заплави, порушення транспортного сполучення, часткове затоплення окремих населених пунктів в ряді прирічкових сіл у Чернігівському районі Чернігівської області (ІІ рівень небезпеки – помаранчевий)», – йдеться в повідомленні.

При цьому в Києві та Київській області в цей же період триватиме затоплення заплав та прируслових ділянок.

Читайте також: Нічні атаки військ РФ: пожежу на Вінниччині ліквідували, на Полтавщині ще гасять

«21-24 квітня на ріці Дніпро у Києві, Вишгородському, Броварському та Бориспільському районах Київської області утримуватиметься затоплення заплавних територій та часткове затоплення прируслових ділянок у ряді прирічкових населених пунктів (І рівень небезпеки – жовтий)», – заявляє служба.

На початку квітня в Україні через інтенсивні опади та підняття рівнів води у річках розпочалися підтоплення. Станом на 18 квітня в п’яти областях України через паводок було підтоплено понад 21 тисячу гектарів сільськогосподарських угідь.ФОТОГАЛЕРЕЯ:
Дніпро поза берегами: вулиці Києва затопило весняною повінню (фоторепортаж)

Рясні опади та підняття рівня води в Дніпрі спровокували підтоплення у прибережних районах Києва. Цьогоріч рівень води на 0,5-1 метр перевищує минулорічний, і станом на 17 квітня рівень води у Дніпрі оцінювався як близький до критичного.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: