У Польщі почалися найбільші військові навчання року Anakonda-23 

У Польщі почалися військові навчання Anakonda-23, передають західні та місцеві медіа.

Як повідомляє польський телеканал TVN24, У цих маневрах беруть участь 12 тисяч польських військових, а також кілька сотень солдатів з інших країн-членів НАТО та партнерів Північноатлантичного альянсу. Серед них: Сполучені Штати, Румунія, Словенія, Швеція, Франція, Латвія, Литва, Естонія та Туреччина.

Особливу увагу планується приділити операціям союзників у регіоні Балтійського моря.

Читайте також: ЄС оприлюднить план збільшення виробництва снарядів до 1 мільйона на рік – для допомоги Україні

Навчання проходитимуть не лише на території Польщі, а й у Швеції та країнах Балтії. Минулого тижня командування Збройних сил Польщі опублікувало в соцмережах попередження про те, що вулиці в північній, центральній і східній частинах країни можуть бути тимчасово перекриті через доставку туди танків M1 Abrams та іншої військової техніки. вправ. Більш конкретні дані не повідомляються з міркувань безпеки.

Зазначається, що підготовка до навчань Anakonda почалася ще в 2021 році, але повномасштабна російська агресія проти України поставила перед партнерами по НАТО нові виклики та змусила змінити концепцію маневрів. Маневри Anakonda-23 завершаться 26 травня.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: