«Укрнафта» залучить сервісні компанії | The Page

ПАТ «Укрнафта» планує створити систему нафтосервісних послуг за рахунок власних ресурсів та залучення сторонніх підрядників. Це допоможе збільшити кількість капітальних ремонтів свердловин та оновити застарілий парк обладнання.

Про це написала прес-служба компанії, посилаючись на директора ПАТ «Укрнафта» Сергія Корецького

Укрнафта наголошує, що наразі використовується обладнання радянського, російського та білоруського виробництва, що ускладнює процес технічного обслуговування, оскільки нові запчастини для нього компанія не купуватиме.

Читайте також:

Наразі «Укрнафті» як здійснює пошук потрібних запчастин в Україні, так і здійснює перехід на обладнання світових стандартів.

«КРС потрібно проводити тут і зараз, тому «Укрнафта» планує залучити до співпраці сервісні компанії на проведення широкого спектру технологічних операцій. Це дозволить оперативно реагувати на вихід із ладу техніки та швидше й ефективніше проводити планові ремонти», — зазначив Сергій Корецький.

Нагадаємо, що 21 квітня директор ПАТ «Укрнафта» Сергій Корецький зустрічався з головою найбільшого нафтового концерну Польщі PKN ORLEN Даніелом Обайтеком і топменеджментом концерну.

Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: