Уряд буде компенсувати роботодавцям, які працевлаштовують військових

Після закінчення війни близько 1 млн військових повернуться до цивільного життя, і вже зараз Мінекономіки працює у трьох напрямах — розвиток ветеранського підприємництва, сприяння працевлаштуванню найманих працівників, а також програми перенавчання колишніх військових, завдяки яким вони зможуть отримати нові, більш затребувані на ринку праці спеціальності.

Як інтегрувати учасників бойових дій та інвалідів війни, заступниця міністра економіки України Тетяна Бережна обговорила з представниками майже сотні великих підприємств.

Крім активних програм зайнятості, Мінекономіки розглядає можливості масштабувати діючі програми. Так, збільшити компенсації роботодавцям частини єдиного соціального внеску та витрат на оплату праці за працевлаштування ветеранів та інвалідів війни.

Також наразі уряд обговорює можливість компенсувати роботодавцю витрати на облаштування робочого місця для особи з інвалідністю.

В свою чергу, роботодавці акцентували, що необхідно посилити програми із перенавчання, зважаючи на нестачу кваліфікованих кадрів, яка відчувається на ринку праці вже тепер. Та підтримали ідею розширити програми компенсації за працевлаштування учасників бойових дій.

В зустрічі взяли участь представники Американської торговельної палати, Асоціації «Укрлегпром», Спілки українських підприємців, Асоціації рітейлерів України, Об’єднання організацій роботодавців Одеської області, Укрзалізниці, групи «Метінвест», ПрАТ «Полтавський гірничо-збагачувальний комбінат», ПК ПОЖМАШИНА, АТ «Марганецький ГЗК», АТ «Фармак», АТ «Вінницяобленерго», ПАТ «Жидачівський целюлозно-паперовий комбінат», АТ «Полтаваобленерго», АТ «Київмедпрепарат», ПАТ «Завод Південкабель», ПрАТ «Рівнеазот» та інші.

Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: