Уряд дозволив студентам та інтернам працювати лікарями під час війни

Кабінет міністрів на засіданні 21 квітня затвердив порядок, за яким до надання медичної допомоги можна залучати:

    фармацевтичних працівників,студентів 4-6 курсів за спеціальностями галузі знань 22 «Охорона здоров’я»,молодших спеціалістів з медичною освітою (випускників медучилищ); ,лікарів-інтернів;лікарів-спеціалістів без переатестації.

Уряд скасував вимоги щодо обов’язкової атестації на присвоєння чи підтвердження кваліфікаційної категорії для таких лікарів – на період встановлення карантину, запровадження надзвичайної ситуації, надзвичайного або воєнного стану.

Про це повідомив представник уряду в Верховній Раді Тарас Мельничук.

Контекст. В березні 2023 року керівник проєктів Всеукраїнської ради захисту прав та безпеки пацієнтів Віктор Корогод в інтерв’ю i-ua.tv оцінив дефіцит лікарів в Україні в 30 — 40%.

«В МОЗ недостатньо статистики, але судячи з кількості підписаних пакетів фінансування від Нацслужби, дефіцит лікарів оцінюється в 30 — 40% – це кількість лікарів, які потрібні за об’ємом звернень пацієнтів на місцях», – сказав він.

Читайте також:

Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: