Уряд визначив 6 міст та селищ, які відбудує за новим принципом

Уряд визначив 6 населених пунктів, що зазнали суттєвих руйнацій внаслідок агресії рф, які відбудують «з чистого аркуша».

    Бородянка та Мощун у Київській області,Тростянець у Сумській області,Посад-Покровське в Херсонській області,Циркуни в Харківській областіЯгідне в Чернігівській області.

Про таке рішення повідомив прем’єр-міністр Денис Шмигаль на засіданні Кабміну у вівторок.

Ці населені пункти відновлять комплексно й за ключовим принципом «відбудувати краще, ніж було». Тобто відновленню підлягатимуть не окремі будівлі та споруди. Відбудову проведуть з системним підходом, новим плануванням та повною трансформацією цих населених пунктів.

Читайте також:

Відновлення торкнеться також інших населених пунктів, пояснив прем’єр Денис Шмигаль. Йдеться про сотні різних проєктів щодо сотні міст та селищ, де відновлення відбуватиметься одночасно. 2023 року уряд планує реалізувати проєкти відбудови на $14 млрд (за іншими даними $17 млрд).

Іншим рішенням уряд утворив Міжвідомчу робочу групу, яка розподілятиме кошти з Фонду ліквідації наслідків збройної агресії Росії. Очолить цю комісію віце-прем’єр-міністр з відновлення України.

«Важливим елементом роботи комісії стане те, що інформація про всі проєкти буде опублікована і відкрита. Кожен українець зможе зайти й подивитися, на що витрачаються кошти в межах програми відновлення», — зауважив Шмигаль.

Контекст. За якими проіритетами відбудовуватимуть Україну після перемоги розповіли у Мінінфраструктури.

Проєкти відбудови українських міст, вражених війною, запропонувала українська молодь.

Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: