В Дії з 10 травня 2023 з’явиться сервіс єВідновлення – Шмигаль

Україна починає тестування електронного сервісу «єВідновлення», за яким люди зможуть отримувати кошти на ремонт пошкодженого або зруйнованого житла. Про це заявив прем’єр-міністр України Денис Шмигаль на засіданні Кабміну.

«Тестуємо, щоб у майбутньому уникнути помилок і непорозумінь», — підкреслив Шмигаль.

Сервіс запрацює в застосунку «Дія» з 10 травня.

Отримані цільові кошти можна буде витратити на будівельні матеріали чи оплату послуг підрядника.

Суму компенсацій визначатиме спеціальна комісія, а кошти будуть зараховуватися на спецрахунки у банку.

Пріоритет у компенсації матимуть учасники бойових дій, сім’ї загиблих військовослужбовців, мобілізовані до армії українці, багатодітні родини та люди з інвалідністю.

Шмигаль про єВідновлення — відео
Яке житло можна буде відремонтувати через єВідновлення

Як уточнив представник уряду в Верховній Раді Тарас Мельничук, КМУ затвердив порядок надання компенсації для відновлення деякої нерухомості через електронну публічну послугу «єВідновлення».

Йдеться про одноквартирні будинки:

    відокремлені житлові будинки садибного типу,зблоковані будинки з окремими квартирами, що мають свій власний вхід з вулиці (можливо, таунхауси — );котеджі та будинки одноквартирні підвищеної комфортності;будинки садибного типу, дачні та садові.

Аналогічна компенсація за квартири та житлові приміщення у багатоквартирному будинку надається, якщо місця загального користування не пошкоджені.

Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: