В окупованому Мелітополі від вибуху постраждав призначений Росією чиновник

В окупованому Росією Мелітополі біля воріт приватного житлового будинку на вулиці Пирогова в результаті підриву саморобного вибухового пристрою був поранений призначений російською владою «заступник начальника управління МВС», повідомили в Слідчому комітеті РФ.

За даними відомства, біля воріт будинку «посадовця» заклали бомбу. Потерпілого шпиталізували. Його ім’я не повідомляють.

Зі свого боку, мер Мелітополя Іван Федоров вранці повідомляв, що вибух стався о 6:45.

«Ранок у тимчасово окупованому Мелітополі почався з бавовни. Одиночний вибух чули о 6:45 жителі північних районів міста. Відразу після по вулицях промчався вже звичний для окупантів Мелітополя набір – поліція та швидка», – написав він у телеграмі.

27 квітня у Мелітополі внаслідок вибуху саморобного вибухового пристрою загинув «начальник районного відділу поліції».

Про вибухи в цьому окупованому місті повідомляють регулярно.

Мелітополь у Запорізькій області війська РФ окупували на початку повномасштабної війни. Російська служба Радіо Свобода, посилаючись на дані неназваних українських і російських джерел, повідомила, що саме до Мелітополя Росія перенесла командування південним фронтом після виходу російських військ з Херсона.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: