В Україні започаткували Програму розвитку торгівлі для середнього та малого бізнесу

Експертні українські компанії з розвитку продажів обʼєдналися для створення та впровадження всеукраїнської Програми розвитку торгівлі для підприємців задля сприяння відновлення українських виробників та продавців товарів, що постраждали від війни. Свої сервіси та експертну підтримку підприємцям надаватимуть OLX, lifecell, Webpromo, Visa, monobank, Ringostat, Nazovni від МЗС України та Shop-Express.

Мета програми — надання українським підприємця інструментів, можливостей і спеціальних знань для успішного здійснення продажів товарів онлайн.

Програма являє собою «дорожню карту» дій та перелік ефективних сервісів по безкоштовному створенню інтернет-магазина, його налаштуванню, налагодженню та масштабуванню продажів, залученню нових клієнтів, в тому числі й на зовнішніх ринках, а також надає базу знань з інтернет-маркетингу зокрема з SEO, PPC, SMM й таргетингу. Сервіси надаються безплатно або за спеціальними умовами для учасників програми.

Так, наприклад, підприємці отримують можливість:

    відкрити інтернет-магазин на українській платформі Shop-Express;зробити його безкоштовний аналіз від агентства інтернет-маркетингу Webpromo;отримати знижку у 70% на розміщення та просування товарів на OLX;отримати експертну допомогу в управлінні бізнес-процесами та вебпродажами від VISA;відвідати безплатні навчальні лекції з інтернет-маркетингу в академії WebPromoExperts.

А платформа Nazovni, яку реалізує МЗС України, допоможе з продажами на зовнішні ринки, надасть контакти потенційних партнерів за кордоном та план дій, щоб почати експортувати по всьому світу.

Зареєструватись та стати учасником Програми можна за посиланням. Кожному учаснику програми буде призначений особистий бізнес-ментор, який протягом року буде консультувати підприємця щодо роботи інтернет-магазину, а також супроводжуватиме комунікацію зі спеціалістами компаній-партнерів програми.

Програма розвитку торгівлі розрахована на необмежену кількість учасників і підійде всім виробникам товарів, імпортерам, гуртовим і роздрібним продавцям товарів офлайн, а також тим підприємцям, хто продає товари у соціальних мережах та на маркетплейсах, включаючи початківців без досвіду онлайн-продажів. Програма діятиме протягом 2023 року.

Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: